FAQ

W jaki sposób mogę dokonać zakupu?

Sprzedaż prowadzimy jedynie internetowo (wysyłkowo). Odbiór osobisty jest możliwy tylko i wyłącznie po wcześniejszym kontakcie z obsługą sklepu i nie dla każdego towaru.

 

Czy mogę złożyć zamówienie bez rejestracji? Jakie korzyści daje rejestracja w sklepie?

Możesz dokonywać zakupów bez rejestracji. W takim wypadku podajesz jedynie dane do wysyłki. Polecamy jednak skorzystanie z rejestracji. Zakładamy Ci wówczas konto klienta, które daje następujące korzyści:

  • stały i szybki dostęp do swoich danych, statusów zamówień, zwrotów czy reklamacji
  • dostęp do najlepszego programu lojalnościowego na rynku: bangstore
  • możliwość dodawania zwrotów i reklamacji za pomocą prostego, szybkiego kreatora
  • możliwość korzystania z tanich zwrotów w paczkomatach Inpost
  • okresowe promocje i rabaty

 

W jaki sposób mogę opłacić zamówienie?

Umożliwiamy kilka sposobów płatności: szybkie przelewy online, płatność kartą kredytową, tradycyjna wpłata na konto czy przesyłka za pobraniem (płatna kurierowi przy odbiorze). Dokładny opis tych form znajdziesz tutaj.

 

Czy mogę otrzymać fakturę VAT?

Oczywiście, do każdego zamówienia wystawiana jest faktura VAT, która wysyłana jest automatycznie na podany w zamówieniu adres mailowy.

 

Jaki rodzaj dostawy mogę wybrać?

Na terenie Polski dostawy realizujemy za pośrednictwem DPD oraz Inpost Paczkomaty. Wszyscy przewoźnicy gwarantują wysoki standard obsługi klienta. Pełną informację oraz cennik znajdziesz tutaj.

 

Kiedy otrzymam paczkę?

Na termin ten składa się czas nadania przesyłki oraz czas dostawy przez przewoźnika. Zdecydowaną większość zamówień złożonych do godziny 14:45 realizujemy tego samego dnia (dokładną informację znajdziesz na stronie każdego przedmiotu po zaznaczeniu jego rozmiaru). Czas dostawy to z reguły 24 godziny. Zarówno nadania jak i dostawy realizowane są jedynie w dni robocze. Pełną informację znajdziesz tutaj.

 

Czy mogę wybrać godzinę dostawy?

Jeżeli wybierzesz formę dostawy do paczkomatu Inpost będziesz mógł odebrać paczkę o dowolnej porze. W przypadku dostawy za pośrednictwem DPD otrzymasz wiadomość SMS (warunkiem jest podanie prawidłowego i aktualnego numeru telefonu) z informacją o planowanej dostawie. Będziesz mógł zmienić jej porę poprzez kontakt z kurierem. Nie mamy jednak wpływu na dokładną godzinę doręczenia a kurier nie ma obowiązku kontaktu telefonicznego przed dostawą (choć większość z nich próbuje go wykonać).

 

Czy zostanę poinformowany o fakcie wysłania towaru?

Oczywiście, na bieżąco będziemy Cię informować, za pośrednictwem wiadomości email, o stanie realizacji zamówienia. Możesz go również sprawdzić logując się w sklepie i przechodząc do swojego konta.

 

Co w przypadku uszkodzenia przesyłki?

Jeżeli zauważysz wyraźne ślady otwierania przesyłki lub jej uszkodzenia, zgłoś to kurierowi podczas doręczenia. Konieczne będzie spisanie w jego obecności protokołu szkody.

 

Czy mogę anulować zamówienie?

Tak, do momentu rozpoczęcia jego realizacji możesz to zrobić w swoim koncie w sklepie lub poprzez pilny kontakt z obsługą sklepu. Po wysłaniu przesyłki nie ma możliwości rezygnacji z zakupu. Dopiero po odebraniu paczki możesz odstąpić od umowy o czym przeczytasz tutaj.

 

Czy i w jakim terminie mogę zwrócić towar?

Możesz odstąpić od umowy w ciągu 30 dni od daty odbioru przesyłki. Więcej przeczytasz tutaj.

 

Jak mogę zareklamować towar?

Wszystkie produkty są nowe i oryginalne. Możesz je reklamować z tytuły rękojmi. Niektóre towary objęte są dodatkową gwarancją producenta. W takim wypadku będzie to zaznaczone na stronie produktu w jego opisie. Szczegółowe informacje znajdziesz tutaj.

pixel