Po co ochrona?

Dokładamy wszelkich starań aby obsługa klienta od pierwszych odwiedzin, poprzez proces zakupowy, aż do użytkowania towaru była na najwyższym poziomie. Rozumiemy jednak, że jeżeli jest to Twój pierwszy kontakt z naszym sklepem to ochrona zakupów udzielana przez renomowaną firmę zewnętrzną doda Ci komfortu i spokoju podczas podejmowania decyzji o zakupie. 

 

Na czym polega ochrona i jak ją włączyć?

Aktywowanie ochrony nie wymaga żadnych działań ze strony kupującego. Proces odbywa się automatycznie i dotyczy każdego zakupu w sklepie banglaj.com. Klient jest chroniony na wypadek braku dostawy zakupionego towaru lub braku zwrotu pieniędzy po odstąpieniu od umowy. 

 

Kto udziela ochrony?

Firma Trusted Shops to lider europejskiego rynku certyfikacji sklepów, obecny na nim od 1999 roku. W swojej głównej siedzibie w Kolonii (Niemcy) zatrudnia ponad 100 pracowników specjalizujących się między innymi w prawie gospodarczym. Od czasu swojego powstania wydała już ponad 11 tysięcy certyfikatów dla sklepów internetowych drobiazgowo sprawdzając każdy aspekt ich działalności.

Więcej informacji znajdziesz tutaj.

pixel